HAKKIMDA

1987 Elazığ doğumlyum, aslen Erzurumluyum, İstanbul'da büyüdüm, liseye kadar burada okudum, biri iktisat diğeri ithalat-ihracat olmak üzere iki bölüm bitirdim ancak hiç bir zaman bu meslekler beni tatmin etmedi. 2010 yılında Şırnak'ta askerlik görevimi tamamladıktan sonra farklı sektörlerde farklı ölçeklerdeki firmalarda çalıştım ve farkettim ki üretkenlik olmadan, bütün gün, bütün yıl belli bir işi tekrar etmek, beni boğuyordu.

İnsanın hayatta birşeyler üretmesi, hayata kendinden birşeyler katması gerektiğine olan inancımla, Aralık 2013 tarihinde işimden aldığım radikal bir kararla ayrıldım ve kendimi tamamen bilişim sektörüne adadım.

Mesleğimi öğrenmek için gerçekten çok çalıştım, bir yıl kadar bir süre içerisinde kursa gittim, ilgili yazılım kitaplarından faydalandım, sektördeki profesyonellerin hazırladıkları eğitim videolarını izledim, tasarım ve programlama topluluklarına katıldım ve belli bir standart'a ulaştım. Bugün ise edindiğim bilgileri sürekli güncel tutuyor ve geliştirmeye devam ediyorum.

Şuanda verdiğim bu karardan oldukça memnunum, işimi seviyorum, sektöre sonradan dahil olmama rağmen çabuk adapte oldum ve müşteri portföyümü kısa zamanda arttırdım.

Neden beni tercih edebilirsiniz ?

• Sürekli artan bilgi ve deneyimlerimle, hem kendi hedeflerime ulaşmak hem de sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyorum.

• Mesleki kaynakları izliyor ve alanımdaki son gelişmeleri devamlı takip ediyorum.

• Projelerde kendi içime sinmeyen hiçbirşeyi sizin için de istemiyorum.

• Yapamayacağım hiçbirşey için söz/garanti vererek kimseyi kandırmıyorum.

• Yeteneklerime ve bilgime güveniyorum, beni tercih eden müşterilerime istediklerini ve fazlasını sunuyorum.